سیستم افزایش بازدید و ورودی گوگل

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه افزایش بازدید سایت ، کاهش رتبه الکسا , افزایش ورودی گوگل , تبلیغات بنری و پاپ آپ

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه کسب درآمد از بازدید اتوماتیک , جستجوی گوگل , کوتاه کننده لینک و تبلیغات پاپ آپ

ثبت نام ورود کاربران

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کسب درآمد رایگان

آمار نموداری حرفه ای

برنامه نویسی پیشرفته

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل

تمامی امکانات متنوعی که در قسمت افزایش بازدید سایت وجود دارد ، در بخش ورودی گوگل نیز مهیاست و شما می توانید با مشخص نمودن کلمه کلیدی دلخواه خود ، کاربران واقعی از گوگل و یا سایر موتورهای جستجو دریافت نمایید و جایگاه خود را در جستجوی کاربران بالاتر ببرید. این عمل باعث کاهش رتبه الکسا سایت شما نیز می شود.

افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا اهدافی را که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم پیش برده و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بدهیم.

ویژگی های پلان افزایش بازدید سایت

با سفارش افزایش ترافیک سایت خود به مجموعه اد تو یو ، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی اد تو یو در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه گوگل سایت شما دارد.

بازدید با آی پی های ایران

بازدیدهای ارائه شده توسط سامانه هوشمند اد تو یو کاملا معتبر و با آی پی های تماما ایرانی انجام می شود که این امر باعث می شود بر روی رتبه ایران وب سایت شما در الکسا تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

تائید آمار توسط گوگل آنالیتیکس

بازدیدهایی که از طریق اد تو یو برای سایت شما ارسال می شود ، کاملا واقعی می باشد که توسط کابرای سایت انجام می شود و توسط آمارگیرهای معتبری نظیر گوگل آنالیز و وبگذر و همچنین در گوگل وبمستر تولز قابل مشاهده و پیگیری می باشد.

افزایش ورودی گوگل

از آن جایی که گوگل به عنوان مهمترین موتور جستجوی موجود در اینترنت ، مرجع بسیاری از کاربران وب برای جستجوی مطلب موردنظرشان می باشد ، افزایش ورودی گوگل همواره یکی از دغدغه های اصلی وب مستران به شمار می رود. راه های مختلفی برای بهبود رتبه سایت در گوگل وجود دارد. تولید محتوای مناسب ، توجه درست و اصولی به مسائل مربوط به سئو و همچنین تبلیغات هوشمندانه می تواند از عواملی باشد که در افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو موثر است. اما راه دیگری نیز برای این مسئله وجود دارد و آن خرید بازدید گوگل است. مجموعه اد تو یو ، افزایش ورودی گوگل را به صورت واقعی به همراه امکانات متنوع بازدید برای شما فراهم آورده است.

اد تو یو یک وبسایت افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا با امکانات زیر می باشد:

۱-افزایش بازدید سایت، بهبود رتبه الکسا و بالا بردن ترافیک وبسایت ها با بهترین روش می باشد به گونه ای که در بهبود رتبه الکسای سایت ها تاثیر چشم گیری خواهد داشت. تاثیر این روش در یک بازه 7 تا 14 روزه قابل مشاهده می باشد.

۲-وبسایت ما کاربران را هدایت می کند تا با جستجوی کلمات کلیدی تعیین شده توسط شما وارد لینک مورد نظر شما شوند. این امر موجب بهبود رتبه وبسایت شما در کلمه کلیدی تعیین شده می گردد.