سیستم افزایش بازدید و ورودی گوگل

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه افزایش بازدید سایت ، کاهش رتبه الکسا , افزایش ورودی گوگل , تبلیغات بنری و پاپ آپ

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه کسب درآمد از بازدید اتوماتیک , جستجوی گوگل , کوتاه کننده لینک و تبلیغات پاپ آپ

ثبت نام ورود کاربران

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کسب درآمد رایگان

آمار نموداری حرفه ای

برنامه نویسی پیشرفته

کسب درآمد از کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک یک ابزار بسیار کاربردی برای اشتراک گذاری لینک های مفید و شخص در دنیای اینترنت و شبکه های اجتماعی است. این لینکها معمولاً دارای ترکیبی از حروف و اعداد هستند.

 • امکان کسب درآمد از لینک‌های کوتاه و دریافت درآمد به ازای هر بازدیدکننده از لینک کوتاه
 • تأثیر مثبت در سئو به دلیل راحتی در اشتراک گذاری لینک
 • صرفه جویی در وقت به دلیل کوتاه بودن آدرس برای نوشتن آدرس یا ارسال در پیامک
 • امکان دریافت گزارش دقیق از جزئیات بازدیدکنندگان لینک
 • نمایش ندادن لینک واقعی به کاربران

چرا کوتاه کننده لینک لازم است؟

استفاده از کاراکترهای کمتر در هنگام به کار بردن متن در مکانی که محدودیت در تعداد کاراکترها وجود دارد، مهم است؛ این امر در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر که دارای حد مجاز 140 کاراکتر است اهمیت می‌یابد. ارائه لینک به وبسایت‌های دیگر می‌تواند یک منبع فوق‌العاده مفیدی برای به اشتراک‌گذاری محتوا با دوستان، همکاران، و یا مخاطب بازاریابی باشد. همچنین کوتاه کردن لینک به دلیل راحتی در اشتراک‌گذاری آن، می‌تواند تأثیر مثبت در سئو داشته باشد.

کوتاه کننده لینک

به طور خلاصه با استفاده از ابزار کوتاه کننده لینک اد تو یو می‌توان آمارهای زیر را به دست آورد:

 • چه تعداد افراد بر روی لینک کلیک کرده‌اند؛
 • مشاهده نمودار زمانی تعداد کلیک‌ها در بازه زمانی مشخص؛
 • مشخص کردن تعداد کلیک بر اساس منابع تبلیغاتی مختلف؛
 • نمایش نام مرورگرهایی که کاربران توسط آن وارد سایت شده‌اند؛
 • نمایش محدوده مکانی و جغرافیایی کاربران وارد شده به سایت شما؛
 • مشخص کردن سیستم عامل کاربرانی که بر روی لینک کلیک کرده‌اند.

مزایای استفاده از کوتاه کننده لینک اد تو یو

۱- استفاده از لینک کوتاه شده در ایمیل

بسیاری از ایمیل‌ها حاوی لینک‌های طولانی هستند که خواندن آنها مشکل است. در اینجا مثالی از یک URL طولانی و ناخوشایند در ایمیل آورده شده است:

مثال لینک بلند

داشتن چنین URL طولانی، غیر ضروری است و همانطور که در تصویر دیده می‌شود چنین لینک‌هایی به دلیل طولانی بودن در دو خط قرار می‌گیرند. هدف ایمیل کوتاه بودن است و اینکه پیام را به روشنی بیان کند. بنابراین لینک را می‌توان با کوتاه کردن زیباتر و ساده‌تر کرد.

۲- استفاده از لینک‌های کوتاه شده برای بازاریابی آفلاین

یک نمونه عالی استفاده از لینک‌های کوتاه شده در بازاریابی آفلاین است. اگر پوستری را چاپ کرده‌اید و یا یک آگهی کوچک در روزنامه زده‌اید، ایده‌ال این است که یک لینک کوتاه در آن قرار دهید. لینک‌های کوتاه به راحتی به خاطر سپرده می‌شوند و فضای کمتری را می‌گیرند.

۳- کاربرد در رسانه‌های اجتماعی

باید از لینک‌های کوتاه شده در پست‌های خود استفاده کنید. هنگامی که از یک لینک کوتاه استفاده می‌کنید فضای بیشتری برای نوشتن جزئیات سرویسی که در حال بازاریابی هستید، دارید. البته توجه کنید که پست باید دارای محتوا باشد و نه URL.

کسب درآمد از کوتاه کردن لینک

شما در این روش با کوتاه کردن لینک های خود درآمد کسب می کنید . شما می توانید با استفاده از کوتاه کننده لینک اد تو یو بازدید هایی که از لینک های شما انجام می شود را به درآمد تبدیل کنید.

می توانید این لینک های کوتاه شده رو در هر جایی که مورد نیاز مثل فیس بوک ، تلگرام ، یوتیوب ، ایمیل ها و… قرار بدید. برای شروع باید در یکی از این سایت های زیر ثبت نام کنید و سپس لینک هاتون رو با این لینک های تبدیل شده ، جایگزین کنید.

نحوه کسب درآمد از کوتاه کننده لینک اد تو یو بدین صورت است که شما لینک خود را وارد میکنید و اد تو یو به شما لینک کوتاه شده تحویل میدهد . شما باید با اشتراک گذاری این لینک در مکان های مختلف درآمد کسب می کنید .

بازدید کنندگان لینک های شما ، بلافاصله بعد از باز کردن لینک های تبدیل شده شما ، تبلیغاتی را خواهند دید که بعد از چند ثانیه میتوانند تبلیغات را رد کرده و به آدرس اصلی لینک هدایت شوند و به این طریق لینک های شما درآمد زا خواهند شد. نوع دیگری از تبلیغات هم تبلیغات بنری هستند که در این نوع بازدید کنندگان شما صفحه ارجاع شده را در یک فریم میبینند و در بالای این فریم تبلیغات سایت کوتاه کننده لینک قرار دارد که در آمد در این نوع تبلیغ پائینتر است اما بازدیدکنندگان شما نیازی به صبر کردن برای دیدن لینک مورد نظر ندارند.

اد تو یو یک وبسایت افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا با امکانات زیر می باشد:

۱-افزایش بازدید سایت، بهبود رتبه الکسا و بالا بردن ترافیک وبسایت ها با بهترین روش می باشد به گونه ای که در بهبود رتبه الکسای سایت ها تاثیر چشم گیری خواهد داشت. تاثیر این روش در یک بازه 7 تا 14 روزه قابل مشاهده می باشد.

۲-وبسایت ما کاربران را هدایت می کند تا با جستجوی کلمات کلیدی تعیین شده توسط شما وارد لینک مورد نظر شما شوند. این امر موجب بهبود رتبه وبسایت شما در کلمه کلیدی تعیین شده می گردد.