سیستم افزایش بازدید و ورودی گوگل

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه افزایش بازدید سایت ، کاهش رتبه الکسا , افزایش ورودی گوگل , تبلیغات بنری و پاپ آپ

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه کسب درآمد از بازدید اتوماتیک , جستجوی گوگل , کوتاه کننده لینک و تبلیغات پاپ آپ

ثبت نام ورود کاربران

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کسب درآمد رایگان

آمار نموداری حرفه ای

برنامه نویسی پیشرفته

افزایش ترافیک سایت

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت اد تو یو می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، مدت زمان بازدید ، تعداد بازدید هر آی پی و قسمت ها و ویژگی های متنوع دیگر ، بازدید وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش داده و باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید.

افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا اهدافی را که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم پیش برده و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بدهیم.

ویژگی های پلان افزایش بازدید سایت

با سفارش افزایش ترافیک سایت خود به مجموعه اد تو یو ، می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید:

تعیین دقیق تعداد بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی اد تو یو در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه گوگل سایت شما دارد.

بازدید با آی پی های ایران

بازدیدهای ارائه شده توسط سامانه هوشمند اد تو یو کاملا معتبر و با آی پی های تماما ایرانی انجام می شود که این امر باعث می شود بر روی رتبه ایران وب سایت شما در الکسا تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.

کاهش رتبه الکسا

تمامی بازدیدهای ارائه شده توسط اد تو یو از کابران واقعی می باشد بنابراین بر روی تمامی عوامل موثر در الکسا تاثیر مثبتی دارد و در یک بازه دو هفته الی یک ماه ، تاثیر شگرفی بر روی سایت شما گذاشته و باعث بهبود رتبه الکسا می شود.

اهمیت افزایش ترافیک سایت

سایت های اینترنتی با هدف های مختلفی راه اندازی شده و در دسته بندی های متفاویتی جای میگیرند. بسیاری از وب سایت ها حالت فروشگاهی داشته و با هدف ایجاد یک کسب و کار اینترنتی ایجاد شده اند. عده ای دیگر سایت های خدماتی بوده و در راستای ارائه کمک و خدمت به کاربران وب تلاش میکنند. سایت های خبری ، شرکتی و ... نیز دیگر دسته بندی های سایت های اینترنتی را تشکیل می دهند. اما همه سایت ها در یک مسئله مشترک هستند و آن این است که نیاز به کاربران زیاد و ترافیک بالای بازدیدکنندگان دارند. ترافیک بالای سایت به منزله مشتری بیشتر و بهبود شرایط کاری سایت می باشد.

افزایش بازدید سایت یکی از عواملی است که باعث بهبود رتبه الکسا سایت شما شده و ترافیک سایت را با استفاده از بهترین متدهای روز افزایش می دهد. هر چه ترافیک سایت بالاتر باشد و کاربران بیشتری در طول روز از سایت شما بازدید به عمل آورند ، تاثیر مثبتی بر روی رتبه الکسا می گذارد. تاثیر این روش در یک بازه 7 تا 14 روزه قابل مشاهده می باشد.

اد تو یو یک وبسایت افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا با امکانات زیر می باشد:

۱-افزایش بازدید سایت، بهبود رتبه الکسا و بالا بردن ترافیک وبسایت ها با بهترین روش می باشد به گونه ای که در بهبود رتبه الکسای سایت ها تاثیر چشم گیری خواهد داشت. تاثیر این روش در یک بازه 7 تا 14 روزه قابل مشاهده می باشد.

۲-وبسایت ما کاربران را هدایت می کند تا با جستجوی کلمات کلیدی تعیین شده توسط شما وارد لینک مورد نظر شما شوند. این امر موجب بهبود رتبه وبسایت شما در کلمه کلیدی تعیین شده می گردد.