سیستم افزایش بازدید و ورودی گوگل

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه افزایش بازدید سایت ، کاهش رتبه الکسا , افزایش ورودی گوگل , تبلیغات بنری و پاپ آپ

متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه کسب درآمد از بازدید اتوماتیک , جستجوی گوگل , کوتاه کننده لینک و تبلیغات پاپ آپ

ثبت نام ورود کاربران

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کسب درآمد رایگان

آمار نموداری حرفه ای

برنامه نویسی پیشرفته

کسب درآمد از پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات در اینترنت به شمار می رود که می تواند هم باعث کاهش رتبه الکسا سایت شده و هم کاربران زیادی را به سوی هدف شما راهنمایی کند. همچنین برای بسیاری از مدیران سایت ها که هدف کسب درآمد از اینترنت را دارند ، تبلیغات پاپ آپ همواره یکی از سریع ترین انتخاب هاست. اد تو یو با ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات در زمینه خرید پاپ آپ و ارائه تعرفه های قیمت باورنکردنی ، می تواند بهترین انتخاب برای تمامی مدیران سایت ها و کاربران اینترنت باشد.

تعرفه های ارائه شده توسط اد تو یو در مورد تبلیغات پاپ آپ ، بر اساس اصل مشتری مداری بوده و مناسب کسب درآمد از پاپ آپ برای انواع وب سایت ها می باشد. خرید بازدید پاپ آپ از اد تو یو را یکبار تجربه کرده و تبدیل به مشتری همیشگی سایت شوید.

ویژگی های پلان تبلیغات پاپ آپ

تعیین دقیق تعداد بازدید

با استفاده از پنل کاربری جذاب اد تو یو ، می توانید تعداد بازدید موردنیاز خود را در قالب یک کمپین تبلیغات پاپ آپ ایجاد نموده و مبلغ را بر اساس تعداد بازدید انتخابی پرداخت کرده و سفارش خرید بازدید پاپ آپ را به سادگی به ثبت برسانید.

امکان تعیین محدودیت روزانه

با استفاده از گزینه های موجود در بخش سفارش تبلیغات پاپ آپ ، امکان تعیین سقف تعداد بازدید روزانه وجود داشته و به سادگی می توانید تعداد بازدید موردنظر خود را به صورت محدودیت روزانه برای سفارش تعیین نمایید.

نمایش آمار دقیق

در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک ها و نمایش تبلیغات پاپ آپ مشخص بوده و در قالب یک نمودار و جدول به کاربران سایت نمایش داده می شود.

عدم استفاده از Iframe

بازدیدهایی که از طریق Iframe قرار می گیرد ، از نظر الکسا هیچگونه ارزشی نداشته و در واقع الکسا آن ها را نادیده می گیرد. اد تو یو تبلیغات پاپ آپ را خارج از محدوده Iframe اعمال کرده تا در رتبه بندی الکسا تاثیر مثبت بگذارد.

محاسبه دقیق میزان درآمد

اد تو یو از سیستم قدرتمند محاسبه دقیق درآمد کاربران برخوردار است. در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک های معتبر و درآمد سایت از راه تبلیغات پاپ آپ قابل مشاهده و پیگیری می باشد. سیستم کسب درآمد از پاپ آپ بسیار هوشمند عمل کرده و می توانید در زمان دلخواه ، درخواست واریز خود را ثبت نمایید.

برداشت درآمد به صورت روزانه

این امکان برای مدیران سایت ها و وب مسترانی که از سیستم کسب درآمد از پاپ آپ استفاده می کنند وجود دارد که درآمد خود را به صورت روزانه برداشت کنید. شما می توانید پس از رسیدن درآمد خود به حداقل 10 هزارتومان ، درخواست برداشت درآمد خود را به ثبت رسانده تا در اسرع وقت ، مبلغ به حساب بانکی شما واریز شود.

تبلیغات پاپ آپ

بسیاری از افرادی که قصد تبلیغات در اینترنت را دارند ، می توانند با استفاده از روش تبلیغات پاپ آپ و صرف هزینه ای اندک ، بازخورد فوق العاده ای به دست آورده و در زمانی کوتاه به هدف خود در زمینه کسب و کار اینترنتی دست پیدا کنند. بدین منظور تنها کافیست پس از ثبت نام در اد تو یو و ایجاد کمپین موردنظر خود ، نتیجه بی نظیر آن را مشاهده نمایید. تبلیغات پاپ آپ می تواند فروش محصولات شما را افزایش داده و بازدهی سایت شما را تا چند برابر افزایش دهد. با خرید پاپ آپ از همین امروز مسیر پیشرفت در زمینه تبلیغات اینترنتی را بپیمایید.

مزایای تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ برای سایت ها و استارتاپ های مختلف دارای مزایای فراوانی است که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می شود:

  • افزایش ترافیک سایت : تبلیغات پاپ آپ می تواند در مدت زمان کوتاه ، کاربران فراوانی را به سوی سایت و کسب و کار اینترنتی شما راهنمایی کند.
  • کاهش رتبه الکسا : یکی از روش هایی که تاثیر سریع و فوق العاده ای در رتبه الکسای سایت می گذارد ، تبلیغات پاپ آپ است. خرید پاپ آپ می تواند به سرعت و کاملا تضمینی ، باعث بهبود رنک شده و سایت شما را در میان رتبه های برتر الکسا قرار دهد..
  • افزایش فروش محصولات: هنگامی که کاربران با تبلیغ محصول شما مواجه می شوند ، تعداد زیادی از آن ها ممکن است نسبت به خرید آن اقدام کنند. هرچه صفحه فرود سایت شما جذاب تر ساخته شده باشد ، احتمال تبدیل کاربر به مشتری بیشتر است. خرید پاپ آپ یکی از مواردی است که می تواند باعث افزایش تعداد مشتریان و فروش بیشتر محصولات و خدمات شما شود.
  • بهتر دیده شدن: با ثبت یک کمپین تبلیغات پاپ آپ ، محصول و یا خدمت شما در سایت های بزرگ و معتبر زیادی پخش شده که این مسئله باعث برند شدن سایت و محصول شما می شود.
کسب درآمد از پاپ آپ

هدف بسیاری از مدیران سایت ها و وبمستران ، کسب درآمد از اینترنت می باشد. هنگامی که شما یک سایت برای خود ایجاد می کنید ، به دنبال راه هایی برای کسب درآمد از آن خواهید بود و تبلیغات پاپ آپ ، همواره یکی از آسان ترین روش هاست. کسب درآمد از پاپ آپ به سادگی ممکن بوده و کافیست پس از ثبت نام و ورود به پنل اد تو یو ، کد مربوطه را دریافت کرده و درون سایت خود قرار دهید. پس از آن هر بازدیدکننده از سایت ، یک منبع درآمد برای شما محسوب می شود.

پس اگر صاحب یک سایت پربازدید هستید ، وقت آن است که بتوانید به طریقی هزینه های سایت خود را جبران نمایید و کسب درآمد از پاپ آپ ، یکی از سریع ترین راه ها می باشد.

خرید پاپ آپ

حال که با مزایای تبلیغات پاپ آپ آشنا شدید ، همین حالا می توانید با ثبت نام و ورود به پنل کاربری ، سفارش خرید بازدید پاپ آپ خود را به ثبت رسانده و باعث بهبود رتبه و افزایش اعتبار سایت خود شوید. خرید پاپ آپ از طریق پاپ آپ اول می تواند در کمتر از دو هفته ، تاثیر آنی و فوق العاده ای بر روی کسب و کار اینترنتی شما بگذارد.

اد تو یو یک وبسایت افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا با امکانات زیر می باشد:

۱-افزایش بازدید سایت، بهبود رتبه الکسا و بالا بردن ترافیک وبسایت ها با بهترین روش می باشد به گونه ای که در بهبود رتبه الکسای سایت ها تاثیر چشم گیری خواهد داشت. تاثیر این روش در یک بازه 7 تا 14 روزه قابل مشاهده می باشد.

۲-وبسایت ما کاربران را هدایت می کند تا با جستجوی کلمات کلیدی تعیین شده توسط شما وارد لینک مورد نظر شما شوند. این امر موجب بهبود رتبه وبسایت شما در کلمه کلیدی تعیین شده می گردد.